Kontakt

Telefon: 77 34 86 02

Email: kontakt@livecompany.dk

 

 

Peter Clausen
Projektleder
 
Mikkel Bedsted
Projektleder
 
Telefon:
Email:
+45 23 68 05 43
peter@livecompany.dk
Telefon:
Email:
+45 51 88 77 63
mikkel@livecompany.dk
micki
Anders Eriksen
Tekniker
 
Micki Rasander Pedersen
Økonomi, Lyd
 
 Telefon:
Email:
 +45 77 34 86 02
anders@livecompany.dk
Telefon:
Email:
+45 31 44 37 60
micki@livecompany.dk
ida
Ida Kaspersen
Elev
 
Email: ida@livecompany.dk


Bankinfo:
 Reg nr: 2279, kontonummer: 0717150368

IBAN: DK2320000717150368

Swift: NDEADKKK

CVR: 35251553

Til leverandører og kunder:

Fakturaer og lignende bedes sendes pr email til: bogholderi@livecompany.dk

Betingelser for udlejning og produktion gældende for al levering fra Live Company kan findes herunder:

Forretningsbetingelser

Udlejningsbetingelser

Tegningsregel:
Selskabet tegnes af (i) Direktøren sammen med et bestyrelsesmedlem (ii) Bestyrelsens formand sammen med et bestyrelsesmedlem (iii) Den samlede bestyrelse

Party

Skal vi gøre festen til noget helt speciel med flot lys, god lyd og fede effekter?

Læs mere

Cases

PREMIERE PÅ SKOVENS DRONNING

Nyhed, 7. oktober 2019

I lørdags havde Eventyrteatret premiere på deres nye familiemusical “Skovens Dronning” som spiller i glassalen i tivoli. Vi har igen i år haft fornøjelsen af at […]

Læs mere

Højtalere fra Meyer Sound i udlejning

Nyhed, 8. juli 2019

Så blev det både højt og dybt på samme tid! Vores nye PA er ankommet, og har allerede været på de første to jobs på hhv […]

Læs mere