Kontakt

Telefon: 77 34 86 02

Email: kontakt@livecompany.dk

Peter Clausen
Projektleder
Simon Bach Larsen
Projektleder
Telefon:
Email:
+45 23 68 05 43
peter@livecompany.dk
Telefon:
Email:
+45 31 50 01 53
simon@livecompany.dk
Søren Teilmann
Lager
Bertram Barfod
Elev
Telefon:
Email:
+45 29 84 40 50
lager@livecompany.dk
Email: bertram@livecompany.dk
Micki Rasander Pedersen
Økonomi
Email: micki@livecompany.dk


Bankinfo:
 Reg nr: 2279, kontonummer: 0717150368

IBAN: DK2320000717150368

Swift: NDEADKKK

CVR: 35251553

Til leverandører og kunder:

Fakturaer og lignende bedes sendes pr email til: bogholderi@livecompany.dk

Betingelser for udlejning og produktion gældende for al levering fra Live Company kan findes herunder:

Forretningsbetingelser

Udlejningsbetingelser

Tegningsregel:
Selskabet tegnes af (i) Direktøren sammen med et bestyrelsesmedlem (ii) Bestyrelsens formand sammen med et bestyrelsesmedlem (iii) Den samlede bestyrelse

Party

Skal vi gøre festen til noget helt speciel med flot lys, god lyd og fede effekter?

Læs mere

Cases

Stabilt trådløs DMX i udlejning

Nyhed, 4. marts 2024

Trådløs DMX er gået fra at være et ustabilt produkt man ikke altid kunne regne med, til nu at være klippe stabilt. Med trådløs DMX åbnes […]

Læs mere

GRØN STRØM HOS LIVE COMPANY

Nyhed, 1. marts 2024

Hos Live Company vil vi gerne være med til at bidrage til en mere bæredygtig fremtid. Dette betyder blandt andet vores strøm kommer fra vedvarende energikilder […]

Læs mere