Kontakt

Telefon: 77 34 86 02

Email: kontakt@livecompany.dk

 

 

Peter Mikkel
Peter Clausen
Projektleder
Mikkel Bedsted
Projektleder
Telefon:
Email:
+45 23 68 05 43
peter@livecompany.dk
Telefon:
Email:
+45 51 88 77 63
mikkel@livecompany.dk
Simon Søren
Simon Bach Larsen
Projektleder, lyd
Søren Teilmann
Lager
Telefon:
Email:
 +45 31 50 01 53
simon@livecompany.dk
 
Email:
 
lager@livecompany.dk
Micki  
Micki Rasander Pedersen
Økonomi
 
Email:
 
micki@livecompany.dk
       


Bankinfo:
 Reg nr: 2279, kontonummer: 0717150368

IBAN: DK2320000717150368

Swift: NDEADKKK

CVR: 35251553

Til leverandører og kunder:

Fakturaer og lignende bedes sendes pr email til: bogholderi@livecompany.dk

Betingelser for udlejning og produktion gældende for al levering fra Live Company kan findes herunder:

Forretningsbetingelser

Udlejningsbetingelser

Tegningsregel:
Selskabet tegnes af (i) Direktøren sammen med et bestyrelsesmedlem (ii) Bestyrelsens formand sammen med et bestyrelsesmedlem (iii) Den samlede bestyrelse

Party

Skal vi gøre festen til noget helt speciel med flot lys, god lyd og fede effekter?

Læs mere

Cases

CRAZY CHRISTMAS CABARET 2021

Nyhed, 1. december 2021

Crazy Christmas Cabaret har i år 40 års jubilæum, og vi har igen i år fornøjelsen af at levere lyspakken. Pakken består bland andet af vores […]

Læs mere

Tetra1 og Tetra2 nu i udlejning

Nyhed, 11. november 2021

Vi har udvidet vores lampepakke med nye moving lights fra Robe Lighting. Robe Tetra bygger videre på teknologien bag de ekstremt populære Robe Spiider. Tetra er […]

Læs mere