Kontakt

Telefon: 77 34 86 02

Email: kontakt@livecompany.dk

 

Jonas Rose Høeg
Projektleder, lyd og video
Peter Clausen
Projektleder, Lys
Telefon:
Email:
+45 29 84 40 50
jonas@livecompany.dk
Telefon:
Email:
+45 23 68 05 43
peter@livecompany.dk
test
Mikkel Bedsted
Projektleder, Lys
Anders Eriksen
Tekniker
Telefon:
Email:
+45 51 88 77 63
mikkel@livecompany.dk
 Telefon:
Email:
 +45 77 34 86 02
anders@livecompany.dk
micki ida
Micki Rasander Pedersen
Økonomi, Lyd
Ida Kaspersen
Elev
Telefon:
Email:
+45 31 44 37 60
micki@livecompany.dk
Email: ida@livecompany.dk


Bankinfo:
 Reg nr: 2279, kontonummer: 0717150368

IBAN: DK2320000717150368

Swift: NDEADKKK

CVR: 35251553

Til leverandører og kunder:

Fakturaer og lignende bedes sendes pr email til: bogholderi@livecompany.dk

Betingelser for udlejning og produktion gældende for al levering fra Live Company kan findes herunder:

Forretningsbetingelser

Udlejningsbetingelser

Tegningsregel:
Selskabet tegnes af (i) Direktøren sammen med et bestyrelsesmedlem (ii) Bestyrelsens formand sammen med et bestyrelsesmedlem (iii) Den samlede bestyrelse

Party

Skal vi gøre festen til noget helt speciel med flot lys, god lyd og fede effekter?

Læs mere

Cases

Premiere på “Julekortet” i Tivoli

Nyhed, 26. november 2018

I lørdags havde vi igen en premiere i Glassalen, denne gang med Eventyrteatrets juleforestilling “Julekortet” Julekortet er en times juleforestilling for hele familen. Vi har haft […]

Læs mere

Danmarkspremiere på VARI*LITE VL2600 Profile

Nyhed, 25. oktober 2018

Vi kan med glæde offentliggøre at vi som de første i Danmark har købt VL2600 profiles. VL2600 er VARI*LITEs nye LED profil, og med sin 550W […]

Læs mere