Kontakt

Telefon: 77 34 86 02

Email: kontakt@livecompany.dk

 

 

Peter Simon
Peter Clausen
Projektleder
Simon Bach Larsen
Projektleder
Telefon:
Email:
+45 23 68 05 43
peter@livecompany.dk
Telefon:
Email:
+45 31 50 01 53
simon@livecompany.dk
Søren Bertram
Søren Teilmann
Lager
Bertram Barfod
Elev
Telefon:
Email:
+45 29 84 40 50
lager@livecompany.dk
 
Email:
 
bertram@livecompany.dk
Micki
Micki Rasander Pedersen
Økonomi
Email: micki@livecompany.dk


Bankinfo:
 Reg nr: 2279, kontonummer: 0717150368

IBAN: DK2320000717150368

Swift: NDEADKKK

CVR: 35251553

Til leverandører og kunder:

Fakturaer og lignende bedes sendes pr email til: bogholderi@livecompany.dk

Betingelser for udlejning og produktion gældende for al levering fra Live Company kan findes herunder:

Forretningsbetingelser

Udlejningsbetingelser

Tegningsregel:
Selskabet tegnes af (i) Direktøren sammen med et bestyrelsesmedlem (ii) Bestyrelsens formand sammen med et bestyrelsesmedlem (iii) Den samlede bestyrelse

Party

Skal vi gøre festen til noget helt speciel med flot lys, god lyd og fede effekter?

Læs mere

Cases

NYE ASTERA PRODUKTER I UDLEJNING

Nyhed, 1. oktober 2022

Igen har vi udvidet vores sortiment af Astera produkter. Denne gang faldt valget på Astera PixelBricks og Astera NYX Bulbs. Astera PixelBrick Udover at være en […]

Læs mere

ASTERA HYPERION I UDLEJNING

Nyhed, 1. september 2022

Efter flere forespørgsler har vi nu fået Astera Hyperion tubes i udlejning.Astera Hyperion er storebror til det velkendte Titan rør. Hyperion er 2 m lang og […]

Læs mere