Kontakt

Telefon: 77 34 86 02

Email: kontakt@livecompany.dk

Peter Clausen
Projektleder
Simon Bach Larsen
Projektleder
Telefon:
Email:
+45 23 68 05 43
peter@livecompany.dk
Telefon:
Email:
+45 31 50 01 53
simon@livecompany.dk
Søren Teilmann
Lager
Bertram Barfod
Elev
Telefon:
Email:
+45 29 84 40 50
lager@livecompany.dk
Email: bertram@livecompany.dk
Micki Rasander Pedersen
Økonomi
Email: micki@livecompany.dk


Bankinfo:
 Reg nr: 2279, kontonummer: 0717150368

IBAN: DK2320000717150368

Swift: NDEADKKK

CVR: 35251553

Til leverandører og kunder:

Fakturaer og lignende bedes sendes pr email til: bogholderi@livecompany.dk

Betingelser for udlejning og produktion gældende for al levering fra Live Company kan findes herunder:

Forretningsbetingelser

Udlejningsbetingelser

Tegningsregel:
Selskabet tegnes af (i) Direktøren sammen med et bestyrelsesmedlem (ii) Bestyrelsens formand sammen med et bestyrelsesmedlem (iii) Den samlede bestyrelse

Party

Skal vi gøre festen til noget helt speciel med flot lys, god lyd og fede effekter?

Læs mere

Cases

Premiere på Cirkusrevyen 2024

Nyhed, 16. maj 2024

Idag er der premiere på Cirkusrevyen 2024. Vi har igen i år haft fornøjelsen af at være en del af produktionen. I år består revyholdet af […]

Læs mere

Din Dry Hire Partner

Nyhed, 24. april 2024

Hos Live Company har vi over 15 års erfaring med dry hire. Dry hire er til dig der kan selv, men mangler det rigtige udstyr. Vi […]

Læs mere