Kontakt

Telefon: 77 34 86 02

Email: kontakt@livecompany.dk

 

 

Peter Mikkel
Peter Clausen
Projektleder
Mikkel Bedsted
Projektleder
Telefon:
Email:
+45 23 68 05 43
peter@livecompany.dk
Telefon:
Email:
+45 51 88 77 63
mikkel@livecompany.dk
Simon Søren
Simon Bach Larsen
Projektleder, lyd
Søren Teilmann
Lager
Telefon:
Email:
 +45 31 50 01 53
simon@livecompany.dk
 
Email:
 
lager@livecompany.dk
Micki  
Micki Rasander Pedersen
Økonomi
 
Email:
 
micki@livecompany.dk
       


Bankinfo:
 Reg nr: 2279, kontonummer: 0717150368

IBAN: DK2320000717150368

Swift: NDEADKKK

CVR: 35251553

Til leverandører og kunder:

Fakturaer og lignende bedes sendes pr email til: bogholderi@livecompany.dk

Betingelser for udlejning og produktion gældende for al levering fra Live Company kan findes herunder:

Forretningsbetingelser

Udlejningsbetingelser

Tegningsregel:
Selskabet tegnes af (i) Direktøren sammen med et bestyrelsesmedlem (ii) Bestyrelsens formand sammen med et bestyrelsesmedlem (iii) Den samlede bestyrelse

Corporate

Lad os sørge for at skærmen står helt skarpt og talen kommer helt ned til bageste række.

Læs mere

Cases

Premiere på Cirkusreveyn 2022

Nyhed, 23. maj 2022

Vi har igen i år haft den store fornøjelse at levere lysudstyr og belysningsmester til Cirkusreveyn. I år består revyholdet af Merete Mærkedahl, Niels Olsen, Henrik […]

Læs mere

NYE LAMPER FRA ROBE I UDLEJNING

Nyhed, 10. april 2022

Vi har i de seneste år investeret løbende i nye lamper fra Robe. Nu har vi udvidet udvalget endnu mere. Vi kan præsentere 3 nye lamper […]

Læs mere